Bonusy i promocje

Rozpoczynając grę w internetowym kasynie warto zacząć od sprawdzenia dostępnych promocji. Znaczna część z nich jest przeznaczona właśnie dla tych, który rozpoczynają swoją przygodę z e-hazardem.  Specjalny bonus, tak zwany darmowy depozyt, wymaga wpisania odpowiedniego kodu podczas rejestracji do systemu. Nie są to duże pieniądze, bo wynoszą zazwyczaj około kilkudziesięciu złotych. Można za to wykonać jednak kilka albo kilkadziesiąt spinów, które dają szansę na wygraną.

Inną, bardzo atrakcyjną ofertą jest bonus od wpłaconego depozytu. Najczęściej pierwszego, chociaż czasami można na niego liczyć też w trakcie gry. Zasady jego przyznawania są proste – gracz wpłaca pewną kwotę na swoje wirtualne konto, a kasyno dodaje drugie tyle. W ten sposób gracz może zyskać nawet 1000 zł! Kasyna nakładają jednak pewne warunki dotyczące korzystania z darmowej gotówki. Nie można jej wypłacić, ale wyłącznie przeznaczyć na grę w kasynie. Często też można spotkać się z określoną ilością obrotów, po wykonaniu których można wypłacić wygrane.   

Ostatnim bonusem, co nie oznacza że mniej atrakcyjnym, są darmowe spiny. Mogą być przeznaczone na rozpoczęcie gry w kasynie i wykorzystane w grze wybranej przez gracza. Często też przyznawane są na konkretny gry w ramach na przykład „gry tygodnia”. Darmowych spinów nie można mylić z tymi, przyznawanymi jako bonus w ramach gry.

Każdy z bonusów i promocji jest dostępny dla wszystkich graczy. Wystarczy trochę szczęścia i za darmową gotówkę gracz może wygrać niezłe pieniądze nie wydając z własnej kieszeni ani złotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *